Rafting Konaklama

Rafting etkinliğine konaklamalı olarak katılmak isteyenler rezervasyonlarını  biraz daha erken yapmaları yer sıkıntısı yaşamalarını engelleyecektir.

Rafting konaklama ile ilgili olarak bir çok seçenek sunmaya çalışıyoruz. Bunların en başında bungalow evlerimiz, pansiyon hizmetimiz ve çadır kamp konaklama gibi seçenekler gelmektedir.

Rafting turlarımıza konaklamalı olarak katılmak isteyenler bu seçeneklerden kendileri için uygun gördüklerini seçebilirler. Melen rafting konaklama paketlerini satın almadan önce iyice incelemenizi tavsiye ediyoruz. Düzce rafting konaklama ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Düzce Rafting Konaklama

Bungalow Evler

Bungalow konaklama için yaptığımız evler çift kişilik tek yatak kapasitelidir. Gerekirse 1 yatakla 3 kişilik kapasite sağlanabilmektedir.  İçerisinde banyo ve wc bulunmaktadır. Evlerimizin rafting tesisimize yakın bir bölgede bulunuyor. Isıtma sitemi kalorifer petekleri ile sağlanmaktadır. Yerler laminat parke ile kaplıdır.

Evler ile ilgili Notlar:Evlere talep yoğundur. Bu yüzden biraz önceden rezervasyon talebinde bulunmanız gerekmektedir. Kaporanızı hızlı bir şekilde yatırırsanız yeriniz ayrılır. Kapora yatırmadan rezervasyon geçerli olmaz. İptal söz konusu değildir. İptal edilmesi durumunda kapora yanar.

Ücretimiz çift kişilik kahvaltı dahil 200 TLdir.

Çadır Kamp Konaklama

Çadır kamp konaklama yaz aylarında çok tercih edilmektedir. Kamp alanımız tesisimizin hemen içerisindedir. Çadırını kendi getirmek isteyen ve rafting yapacak katılımcılarımızdan 1 gece kalacaklarsa ücret talep edilmemektedir. 1 geceden fazla kalacaklarsa 25 tl tesis kullanım ücreti talep edilmektedir.

Çadırınız yok ve bizden talep ederseniz çift kişilik çadır ücreti 50 tl dir.

Evler resimde görüldüğü gibidir. 100 metre altında rafting tesisimiz bulunmaktadır.

 

Yorumlar kapatıldı.