Rafting Fiyatları

Rafting fiyatlarını belirleyen en önemli faktör rafting sporu yanında alacağınız diğer hizmetlerdir. Melen çayında rafting sporu yapmak için gelen katılımcılarımız genellikle İstanbul ve Ankara'dan gelmektedir. Kısacası en az 2 saat yolda vaktiniz geçmektedir. Yol yorgunluğunu ve erken saatlerde yola çıktığınızı düşünürsek güzel bir kahvaltıyı haketmiyormusunuz?

Aynı şekilde rafting yaptınız yorulduğunuz, geldiğiniz yolu geri gideceksiniz güzel bir akşam yemeğini haketmiyor musunuz? Biz hakettiğinizi düşünüyoruz ve sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Rafting fiyatları bu ekstra hizmetler nedeni ile artmaktadır.

Melen rafting fiyatları sunduğu hizmetlere göre diğer tesislerle kıyaslanamayacak kadar üstündür. Rafting tesislerini arayıp fiyat teklifi istediğinizde size kahvaltı ve akşam yemeği vereceğini söylerler fakat menülerini yayınlamazlar. Toplam fiyat teklifine göre kahvaltı ve akşam yemeği çıkarırlar.

Melen rafting tesisi olarak kahvaltı ve yemek menülerimize Menülerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz. Düzce rafting fiyatları 90 ile 160 TL arasında değişmektedir. Rafting tesisleri verdikleri hizmete göre fiyatlama yapmaktadır.

Bizim fiyatımız 140 TLdir. Bu fiyat içerisinde

    Sabah Kahvaltısı
    Akşam Yemeği
    Fotoğraflar
    Kaza Sigortası
    Rafting Etkinliği

 

Bu hizmetler standart paket fiyatıdır. Kahvaltı veya yemek almadığınızda fiyat aşağıya inmektedir. Büyük gruplarda indirim yapılabilmektedir. Bu fiyatlar aklınızda birşeyler belirlemeniz için verilmiştir. Arayarak fiyat teklifi yapmanız tavsiye edilir.

Yorumlar kapatıldı.