Neden Biz!

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet Misyonumuz

Rafting Tur Güvenliği

tur güvenliği
Melen rafting tesisi olarak diğer tesislerden çok sayıda üstünlüğe sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Melen çayında rafting sporunun başladığı yıllarda kurulan ilk rafting tesisi olmasının avantajıyla tecrübeli rehber kadrosuna sahiptir. Buda bizi tercih eden misafirlerimizin güvenliği için en önemli kriterdir. Bir çoğu IRF( Uluslararası Rafting Federasyonu) belgesine sahiptir. Türkiye rafting federasyonu olmadığı için pek geçerliliği olmasa da önem verdiğimiz konular arasındadır. Melen rafting tesisi tur şirketi değil yerel bir işletmedir.
O köyde yaşayan ve Melen Çayında çocuklukları geçen bir çok genç arkadaşımızın desteğiyle her geçen gün büyümektedir.

Rafting sporu için gerekli bütün evraklarımızı şeffaf bir şekilde sunuyoruz.

evraklarımız
Melen rafting tesisi rafting sporu iççin gerekli bütün yasal düzenlemelere uymaktadır. Her yıl Düzce Valiliği ve Düzce Turizm İl Müdürlüğünce imzalanan faaliyet belgemizi, Vergi levhamızı işletmemizin duvarında sergiliyoruz.

Sizlere müşteri gözüyle değil, misafir gözüyle bakıyoruz

misafir ağırlama
Her ne kadar ticari bir işletme olsak da rafting sporuna gönül veren insanlara saygı duyuyoruz. Uzun yollara katlanarak tesisimize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak bizim için en önemli kriterler arasındadır. Bunu çok iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Sizlerden gelen olumlu tepkiler, bizleri motive etmektedir.

Konforunuz bizim için önemlidir.

Tesisimiz oldukça geniş bir alan üzerinde kuruludur. Bir kapalı, iki yarı açık terasımız ve ağaçların gölgesinde kalan bahçemiz 500 kişiyi aynı anda misafir etmemizi sağlamaktadır.  Melen çayının hemen kenarında yer alan tesisimizde, suya inişimiz de hemen buradan olmaktadır.

Duşlar ve Gerekli Ekipmanlar

ekipmanlarımız
Melen rafting tesisi olarak 30 adet rafting botumuz ve bu sayıyı karşılayacak diğer yardımcı ekipmanlarımız bulunmaktadır. Tek seferde 240 kişiyi aynı anda Melen çayında rafting yaparken görmek bizim için çok keyif verici olmaktadır. Sizlere verdiğimiz değerin bize karşılığıdır. Melen çayında devam etmekte olan Melen barajı nedeniyle bir çok rafting şirketinin duşların da sıkıntı yaşanmaktadır. Biz bu sorunu görerek önlemimizi herkesten önce aldık. Şuan da 7 bayan 10 erkek olmak üzere 17 duşla hizmet ediyoruz. Duşlarımız katı yakıt kazanı ile çalışmaktadır. Bu sayıyı yeterli bulmayıp sayıyı artırma çalışmalarımızda devam etmektedir. Hedefimiz en az aynı anda 30 kişinin duş almasıdır.

 

Yorumlar kapatıldı.