Melen Rafting

Melen Rafting, Düzce'de rafting sporu başladığından bu yana rafting sevenlere hizmet etmektedir. Melen çayında rafting yapılabileceği tescillendikten sonra kurulan ikinci rafting tesisi Melen rafting olmuştur.

10 yılı aşmış deneyimi ile Melen çayında en güvenilen ve en çok tercih edilen rafting tesisi olarak ilk sırada gelmektedir. Güvenilir rehber kadrosu ile Melen çayının 4 seviyesine çıktığı dönemlerde dahil turlarımız devam etmektedir.

Rafting tesisi olarak 21 rafting botumuz bulunmaktadır. Günde 300 kadar rafting seveni Düzce Melen çayında buluşturuyoruz. Hedefimiz 2016 yılında 500 kişiye ulaşmaktır. Bu yüzden çalışmalarımız devam etmektedir. Melen çayı rafting için en ideal parkurdur.

Rafting tesisi içerisinde açık ve kapalı alan olarak 2 farklı oturma alanı sunuyoruz. Rafting turlarımıza kendi araçlarıyla katılanlar için otoparkımızda mevcuttur.2016 yılı hazırlıkları içerisinde otoparkımızı büyütme, 17 olan duş sayımızı 30- 40 civarına çıkarma gibi hazırlıklarımız bulunmaktadır.

Melen rafting parkuru 13 km. uzunluğa sahiptir. Zorluk derecesi olarak 3+1 zorluk derecesindedir. Amatör ve profesyonel rafting sporcuları için uygundur. Melen rafting, Türkiye'de en çok tercih edilen nehirler arasında gelmektedir. Bunun en baş nedeni İstanbul ve Ankara illerimize en yakın rafting parkuru olmasıdır.

İkinci neden ise gelenlere keyifli dakikalar yaşatmasıdır. Tesis olarak bu konuda hedefimiz %100 memnuniyettir. Bu yüzden gerek malzeme, gerekse duşla ilgili ve diğer bütün konularda kapasite artırımını düşünüyoruz.

Düzce Melen rafting su ve su sporlarını sevenler için, doğayı ve gezmeyi sevenler için en sık ziyaret edilen yerler arasındadır. Her yıl 20000 civarında rafting seveni ağırlamaktadır. Tesisimiz bu 20000 katılımcının 7000 tanesini 2015 sezonunda sırtlamıştır. Hafta sonları ilgi duyulan rafting sporunu hafta içine yaymaya çalışmaktayız.

Düzce melen rafting turları düzenleyen bir sürü işletme bulunmaktadır. Melen rafting tesisi olarak rafting sevenlere direk tesisimizden rezervasyon talebinde bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Bu sayede rafting fiyatını daha uyguna getirme şansına sahip olursunuz.

Rafting paketleri içerisinde sabah kahvaltısı, dönüş yemeği, fotoğraflar, sigorta ve katılım sertifikası dahil edilmektedir. Rafting fiyatlarına yukarıda saydığımız hizmetler dahildir. Fakat hepsini alma zorunluluğunuz yoktur. Almak istemediğiniz hizmetleri çıkartarak Melen rafting fiyatlarını daha uygun hale getirebilirsiniz.

Rafting hizmeti yanında Atv, Paintball, Yamaç paraşütü, Konaklama gibi diğer hizmetlerimize de bakabilirsiniz. Tesisimize bu heyecanını yaşamaya bekliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.