İndirim Kuponu

Rafting sezonunun başlamasıyla Melen Çayında rafting fiyatlarının artış gösterdiğini biliyoruz. Erken rezervasyon fırsatından faydalanarak, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz indirim kuponları satın alabilirsiniz. Kodları isterseniz hediye edebilir, isterseniz kendiniz kullanabilirsiniz.

Melen çayında rafting fiyatları Mart ve Nisan ayı gibi en yoğun olduğumuz dönemlerde full paket diye adlandırdığımız kahvaltı, dönüş yemeği ve fotoğrafların dahil olduğu fiyatlar 120 ile 130 tl arasında değişmektedir.

Sizler geçici olarak sunduğumuz bu indirim kuponlarını satın alarak Full paket turları 90 tl gibi bir fiyata alarak 30 Tl kazanç sağlayabilirsiniz.

İndirim Kuponu Nedir? Nasıl Çalışır?

İndirim kuponu Melen rafting tesisinin erken rezervasyonu teşvik çalışmasıdır. Rafting turlarımıza katılmak için önceden alacağınız indirim kuponunun karşılığında 120 130 Tl fiyata alacağınız turu 90 tl gibi bir fiyata indirmeniz anlamına gelir.

Kupon tek kişi için geçerlidir. 90 tl ödeme yaparak kuponu almaya hak kazanırsınız. Bu kuponu kendiniz kullanabileceğiniz gibi başkasına da hediye edebilirsiniz. Kupon Melen çayında rafting turunun devam ettiği her dönemde kullanılabilmektedir. Katılmak istediğiniz tarihi 3 gün önceden bildirmeniz yeterlidir.

İndirim Kuponunu satın aldığınızda sizin adınıza tanımlama yapılır. Kupon kodu ile başvuru yaparak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.